sale@dneprometiz.com

Оформити замовлення

Робота на перспективу

ПрАТ «Дніпрометиз» приєдналося до проекту «EXAM-Дніпро», який спрямований на посилення процесу підготовки робітничих кадрів та впровадження елементів дуального освіти в процес підготовки майбутніх професіоналів. Цей проект реалізується Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини та німецькою організацією роботодавців NORDMETALL. В лютому місяці між нашим підприємством і Федерацією організацій роботодавців Дніпропетровщини був підписаний меморандум про співпрацю щодо впровадження дуальної системи професійної освіти. ПрАТ «Дніпрометиз» взяло участь в опитуванні з проблематики професійної освіти.

Начальник управління персоналом Євген Ісхаков взяв участь у спільному засіданні Правління Федерації організацій роботодавців Дніпропетровщини, Дніпропетровської обласної організації роботодавців та організації роботодавців NORDMETALL, яке пройшло в обласній раді. В процесі обговорення були намічені шляхи співпраці та розвитку зв’язків у системі профтехосвіти. ПрАТ «Дніпрометиз», промислове підприємство, яке гостро усвідомлює проблему підготовки робочих кадрів.

Ми самостійно проводимо навчання та перекваліфікацію робочого персоналу, співпрацюємо з технікумами і ВУЗами по проведенню практик студентів, беремо участь в захистах дипломних робіт. Саме від наших спільних зусиль залежить майбутнє нашої промисловості і відродження висококваліфікованого робочого персоналу.

Шукаєте якісну і доступну метизнупродукцію?

Широка виробнича лінійка метизної продукції для реалізації проектів для оптових покупців. Безліч категорій і великий вибір товарів

Контакти

 • ПрАТ "Дніпрометиз"
  49081, Україна, Дніпро, пр. Слобожанський, 20
 • +38 (098) 164-40-04
 • sale@dneprometiz.com
Підписка

 Отримати консультацію!

Просто введіть свою адресу електронної пошти


  Широкая производственная линейка метизной продукции для реализации проектов для оптовых покупателей. Множество категорий и большой выбор товаров

  Контакти

  • ЧАО "Днепрометиз"
   49081, Украина, Днепр, пр. Слобожанский, 20
  • +38 (098) 164-40-04
  • sale@dreprometiz.com
  Підписка

  Получить консультацию!

  Просто введите свой адрес электронной почты